fbpx

Buty ABCKIDS – wygodne i komfortowe obuwie


Od kilku lat obserwatorzy rynku obuwniczego podkreślają, że wygodne i komfortowe obuwie quasi sportowe to podstawa światowych trendów. Obserwujemy takie zachowania konsumenckie zarówno po stronie obuwia dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nasza oferta butów ABCKIDS obejmuje obuwie z wykorzystaniem funkcjonalnej skóry, innowacyjnych materiałów i zaawansowanych technologii. Trend dopasowywania sportowego obuwia do różnych stylizacji jest spójny z DNA marki ABCKIDS.

Co ważne, dzieci chętnie noszą takie obuwie, gdyż jest ono o wiele praktyczniejsze. Zapewnia dziecku swobodę i nieograniczone możliwości w zabawie i codziennych obowiązkach.

Buty ABCKIDS a zdrowie

Dziś rodzice z większą świadomością i rozwaga dokonują wyborów zakupowych, a cena nie jest już najważniejszym kryterium w decyzji zakupowej, chociaż w większości domów cały czas jest ważnym kryterium.

Ogólnodostępna wiedza o aspektach zdrowotnych obuwia dziecięcego powoduje, że dziś rodzice zwracają uwagę na to, aby obuwie dziecięce nie tylko zapewniało komfort użytkowania podczas spacerów i szalonych zabaw w każdych warunkach atmosferycznych.
Rodzice zwracają uwagę na kilka ważnych aspektów, czyli aby but dla dziecka miał usztywnioną piętę, antypoślizgową podeszwę, zaokrąglony czubek, a jego cholewka i wnętrze były wykonane z atestowanych materiałów lub z naturalnej skóry.

Centrum im. Adama Smitha, podało do publicznej wiadomości, że dzięki programowi 500+ wydatki na dzieci wzrosły. Według ich wyliczeń na ubrania dla dzieci rodzice wydają miesięcznie od 50 do 200 złotych.
Rodzice poszukują produktów dobrych jakościowo i jednocześnie modnych, popularnych wśród rówieśników. Kolorowych, przyjaznych dla oka, czyli takich, które dziecko będzie chętnie nosiło.

Nasze buty ABCKIDS to odpowiedź na potrzeby rodziców i dzieci.

Już za kilka tygodni buty ABCKIDS będziecie mogli kupić w sieci sklepów multibrandowych, planujemy współpracę ze znanymi i dobrymi sieciami handlowymi z artykułami dla dzieci oraz w sklepach online.
Chcemy być dostępni zarówno na rynku online i offline.

Mamy świadomość, że wielu Klientów przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej chciałaby móc sprawdzić produkt w sklepie, mieć możliwości przymierzenia butów, zwłaszcza w przypadku obuwia dla dzieci. Rodzice chcą sprawdzić jakość obuwia dla dzieci, chcą zapoznać się z produktem, z którego będzie korzystało ich dziecko.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są przeznaczone na rynek polski i opiniowane przez instytuty badawcze oraz fizjoterapeutów. Nasze buty dla dzieci to optymalne połączenie wysokiej jakości z poszukiwaną przez rodziców profilaktykę oraz przystępną ceną.

Marka ABCKIDS, która dotychczas była obecna tylko w USA i Chinach, wiosną 2020 roku debiutuje w Polsce, Niemczech, Rosji, Włoszech, Słowacji oraz na Ukrainie.

https://www.dlahandlu.pl/temat-tygodnia/temat-tygodnia-trendy-w-branzy-obuwia-dzieciecego-tworza-nisze-rynkowa,85331.html