fbpx

Buty dla dzieci ABC KIDS nominowane w Plebiscycie Influencer’s Top 2020


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie buty-abckids-dla-dzieci-1024x521.png

Nasze buty dla dzieci, które za kilka tygodni będzie można kupić w ogólnodostępnych sklepach online i sklepach stacjonarnych w Polsce, zostały nominowane w plebiscycie INFLUENCER’S TOP.

Influencer’s Top 2020 to wyjątkowe wydarzenie wykorzystujące najnowsze trendy w marketingu. Najbardziej opiniotwórcze osoby, które kreują trendy, wpływając na decyzje zakupowe wielu tysięcy Polaków, korzystając ze swoich kanałów społecznościowych będą oceniać nasze buty i dzielić się swoją opinią.

Buty ABC KIDS to odpowiedź na potrzeby polskich konsumentów. Łączymy najlepsze materiały posiadające atesty i certyfikacje z rozwiązaniami konstrukcyjnymi, które ułatwiają dzieciom zakładanie i dopasowanie obuwia, elastyczne sznurowadła, zapięcia na paski rzepowe.

W naszej ofercie będzie można kupić buty dla dzieci zaczynających swoją przygodę z butami na stopach, aż do nastoletnich poszukiwaczy najnowszych trendów.

Jako marka ABCKIDS już od ponad 15 lat dbamy o prawidłowy rozwój dziecięcych stóp.

Innowacje technologiczne High-Tech powstają przy współpracy z instytutem badawczym i centrum technologicznym. ABC KIDS posiada 5 patentów na wynalazki, 131 na wzory użytkowe oraz 182 na projekty.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie buty-dla-dzieci-abckids-poland.png

Współpracujemy z wiodącymi instytutami badawczymi w kraju i za granicą. Zachęcamy do poznania naszej oferty, którą za kilka tygodni zaprezentujemy na rynku polskim.

Obuwie dziecięce ABCKIDS to wyjątkowy produkt, łączący dbałość i zabawę z funkcją technologii.