fbpx

Z PASJI DO INTELIGENTNYCH ROZWIĄZAŃ TECHNOLOGICZNYCH

ABCKIDS to marka obuwia dziecięcego, która powstała z pasji do inteligentnych rozwiązań technologicznych, wspierających dziecięce kroki. Rezultatem tych działań jest funkcjonalne obuwie, które każdego dnia towarzyszy dzieciom na całym świecie.

Z myślą o wsparciu rodziców w wyborach zakupowych otworzyliśmy 2400 sklepów na całym świecie. Stale rozwijamy platformy e-commerce, żeby być jeszcze bliżej Waszych potrzeb. Inspirację do naszych projektów czerpiemy z rodziny – jej witalności, energii i pozostawania w ciągłym ruchu. Życie to przecież niezapomniana podróż, której początkiem jest rodzina oraz pierwsze kroki dziecka. Aby ułatwić dobre przejście przez okres dzieciństwa i dodać lekkości każdemu z kroków, oferujemy najmłodszym obuwie dopracowane pod względem jakości, bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Nasze produkty wspierają naturalną, niczym niepohamowaną ciekawość i chęć eksploracji świata, typową dla dzieci. Towarzyszy im na każdym kroku.

ABCKIDS oferuje także dziecięcą odzież, akcesoria jak: czapki, plecaki, walizki, torby oraz artykuły papiernicze. We wszystkich produktach odnajdujemy wielką dbałość o szczegóły, zaawansowane rozwiązania technologiczne, jakościowe materiały.

ABCKIDS TO PONAD 2400 SKLEPÓW NA ŚWIECIE

INNOWACJE PROJEKTOWE

ABCKIDS dysponuje dwoma centrami przemysłowo-badawczymi (Creative Industrial Parks) o łącznej powierzchni 160 000 m2. gdzie nieustannie prowadzi badania, których celem jest uzyskanie innowacyjnych i inteligentnych rozwiązań produktowych. Inwestuje w nowoczesne technologie produkcyjne, które rozwija interdyscyplinarny zespół specjalistów inżynierów, lekarzy, fizjoterapeutów, projektantów we współpracy z międzynarodowymi instytutami badawczymi i centrami technologicznymi.

Profesjonalizm i kreatywność zaowocowały 5 patentami na wynalazki, 131 na wzory użytkowe i 182 na projekty przyznanymi ABCKIDS.

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom technologicznym, ABCKIDS ma możliwość umieszczania w dziecięcych butach do biegania lekkich implantów-chipów GPS. Chipy GPS niemal wolne od promieniowania, wyposażone w wytrzymałą baterię, monitorują i zbierają dane sportowe. Rodzice skanując kod QR, poprzez aplikację w smartfonach mają na bieżąco dostęp do danych i informacji o aktywności dziecka.

BUTY WYDRUKOWANE W 3D

Kolejną innowacją technologiczną firmy jest możliwość wyprodukowania dedykowanego obuwia konkretnemu odbiorcy całkowicie w wydruku 3D.

ATESTOWANA JAKOŚĆ

W laboratoriach firmy wykonywane są atesty materiałów, we współpracy z europejskimi instytutami.

Certyfikowane i atestowane obuwie, spełniające wyśrubowane normy jakości, wspiera rozwój dziecięcych stóp od pierwszych kroków. 

Specjalnie opracowane konstrukcje, dopasowane do wieku i potrzeb najmłodszych, są pomocne już w pierwszych próbach samodzielnego chodzenia. Inne z kolei, skierowane do starszych dzieci, wspomagają bieganie i zachęcają do zdrowego, aktywnego trybu życia.


ABCKIDS to marka, której misją jest również edukacja i działalność charytatywna.


ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I otrzymaj 10% zniżki.