fbpx

Jesteśmy już w Polsce!

Dziewczynka wyciągające rękę do góry

Witamy!

Miło nam przedstawić nową markę obuwia dziecięcego ABCKIDS!

ABCKIDS to międzynarodowa marka, która powstała z pasji do inteligentnych rozwiązań technologicznych w produktach dedykowanych dzieciom. Rezultatem tych działań jest funkcjonalne obuwie, które od 15 lat towarzyszy dzieciom na całym świecie.

Kolaż z butami od ABCKIDS

SPORTOWY DESIGN & INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

ABCKIDS POLAND oferuje wyjątkowe, innowacyjne modele obuwia, dedykowane na rynek polski, pozytywnie opiniowane przez instytuty badawcze i fizjoterapeutów. Wyróżnia je sportowy design, zastosowanie certyfikowanych materiałów oraz innowacje technologiczne. Nasze kolekcje i tworzące je wzory to wynik współpracy wielu specjalistów, projektantów i technologów.

Buty sportowe ABC KIDS

DBAŁOŚĆ O DETALE

W ABCKIDS dbamy o każdy detal, łączymy wiedzę o prawidłowej konstrukcji obuwia dziecięcego z zaawansowaną technologią obuwia sportowego.  Wykorzystujemy wysokogatunkowe materiały w połączeniu ze skórą naturalną.

Nieustannie prowadzimy badania, których celem jest uzyskanie innowacyjnych i inteligentnych rozwiązań produktowych. Nasze certyfikowane i atestowane obuwie wspiera rozwój dziecięcych stóp od pierwszych kroków.

buty marki ABCKIDS

BUTY, KTÓRE ZACHĘCAJĄ DO AKTYWNEGO TRYBU ŻYCIA

Specjalnie opracowane modele, dopasowane do wieku i potrzeb najmłodszych, dbają o bezpieczeństwo pierwszych prób samodzielnego chodzenia. Inne z kolei, skierowane do starszych dzieci, wspomagają bieganie i zachęcają do zdrowego, aktywnego trybu życia.

Rozwiązania konstrukcyjne ułatwiają zakładanie, dopasowanie obuwia do stopy, amortyzują wstrząsy. Elastyczne sznurowadła, zapięcia na paski rzepowe, lekkie i elastyczne spody to gwarancja wygody i komfortu użytkowania.

chłopiec z tornistrem

EKSPLORUJ ŚWIAT

Nasze produkty wspierają naturalną, niczym niepohamowaną dziecięcą ciekawość i chęć eksploracji świata. Są chętnie wybierane przez dzieci ze względu na modne, sportowe wzornictwo, kolorystykę oraz wyjątkową lekkość i miękkość. Oferujemy najmłodszym obuwie dopracowane pod względem jakości, bezpieczeństwa i funkcjonalności.


Z dumą oddajemy w Wasze ręce owoce pracy, stworzone z pasją i zaangażowaniem przez cały zespół.  


ODKRYJ TECHNOLOGIE ABCKIDS

Szczegółowy opis naszych innowacyjnych technologii znajdziesz w zakładce

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I otrzymaj 10% zniżki.