fbpx

Obuwie sportowe dla dzieci


Gdy myślimy o wygodnym i ponadczasowym obuwiu dla dziecka, od razu do głowy przychodzą nam buty sportowe. Dlaczego? Są wygodne, odpowiednie na prawie każdą pogodę, zawsze modne i do wszystkiego odpowiednie. 

Obuwie sportowe dla dzieci — jakie najlepsze?

Wybór butów to jedna z najważniejszych decyzji zakupowych, jaką przychodzi podjąć każdemu rodzicowi. Dziecięce obuwie sportowe musi być przede wszystkim funkcjonalne — dbać o poprawny wzrost stopy, nie krępować jej, amortyzować i nie obcierać. Nie bez znaczenia jest też odpowiedni rozmiar buta, musi być dopasowany do długości stopy dzieci. Nie może być ani za mały, ani też za duży. Dlatego też obuwie dziecięce kupujemy tak często — wybierając buciki „na zapas”, narażamy niestety zdrowie malucha. Sandały sportowe również powinny dobrze i mocno trzymać stópkę dziecka, żeby zapobiegać różnym urazom.  

obuwie sportowe dla dzieci w kolorze czerwonym

Modne dziecięce buty sportowe

Myśląc o butach sportowych, często stawiamy na znane i drogie marki, takie jak Nike czy Adidas. Mogą one jednak kosztować nawet 400 zł, a ich funkcjonalność niczym nie różni się od tańszych, równie modnych odpowiedników. Wprost przeciwnie, często okazuje się, że nieco mniej znane marki, takie jak ABC Kids Poland, oferują o wiele bardziej bezpieczne i komfortowe buty sportowe dla dzieci. Co więcej, w dużo korzystniejszych cenach! W ABC KIDS rodzice znajdą fasony, które są zawsze na czasie. Wyraźne kolory, takie jak czerwony i żółty pozwolą wyróżnić się w tłumie, a modny design doda pewności siebie każdemu maluchowi czy nastolatkowi. Unikalne wzory są nie do podrobienia i stanowią idealne dopełnienie każdej dziecięcej stylizacji.

Innowacyjne technologie w dziecięcym obuwiu sportowym

Co jest jednak najważniejsze odnośnie do butów sportowych dla dzieci? To oczywiście funkcjonalność i bezpieczeństwo! Trzeba więc tutaj wspomnieć o nowoczesnych technologiach wytwarzania obuwia przez ABC Kids Poland. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Ai+DONUTCUSHION w obuwiu sportowym dla dzieci

Ai+DONUTCUSHION to system tłumienia wstrząsów, którego nazwa (ze względu na kształt) wzięła się od… amerykańskich pączków — donutów! Kanałowa poduszka powietrzna amortyzuje wstrząsy podczas biegania i chodzenia — co jest niezwykle istotne w przypadku obuwia sportowego. 

Technologia Ai+DONUTCUSION

Ai+MagicPAW (MagicznyPAZUR)

Tzw. Magiczny Pazur to specjalny sposób urzeźbienia bieżnika, który zwiększa antypoślizgowość podeszwy. Charakterystyczne kształty przypominając pazurki, doskonale chwytają podłoże, zwiększając stabilizację stopy.

Technologia AiMagicPAW

Ai+NiceHUG

Ai+NiceHUG to nic innego jak zastosowanie zapięcia na rzep umieszczonego w odpowiednio skonstruowanym pasku! Ułatwia to dziecku samodzielne zakładanie, dopasowanie i zdejmowanie bucików sportowych. Co ważne, na końcu paska z rzepem znajduje się podwójna taśma, ułatwiające jego uchwycenie! 

Technologia AiNiceHUG

Ai+SUPERBEND

Innowacyjna konstrukcja spodu, dzięki odpowiednio zaprojektowanym wgłębieniom, daje dodatkowe wrażenie elastyczności i miękkości przodu podeszwy butów sportowych. Udało się to uzyskać dzięki nawet 20% większej głębokości rowków od pozostałych stref spodu. 

Technologia Ai+SUPERBEND

Ai+ThumbPRO

Ai+ThumbPRO to specjalna technologia chroniąca palce stopy dziecka. Spód buta posiada nosek, który całkowicie okrywa i chroni obszar dużego palca. Co więcej, modele z tą innowacją wyposażone są w specjalistyczne wzmocnienie cholewki, które otula palce i zapewnia bezpieczeństwo podczas biegania.

Technologia AiThumbPRO

A to jeszcze nie wszystkie innowacje, jakie znajdują się w obuwiu sportowym ABC Kids. Więcej o tych i innych technologiach przeczytasz TUTAJ.

Dziecięce obuwie sportowe dla dzieci — jak wybrać?

Na rynku istnieje wiele modnych, sportowych butów dedykowanych dziecięcym stópkom. Można wybierać spośród obuwniczych gigantów, takich jak Adidas, Nike czy Reebok, nie trzeba jedak wcale przepłacać, żeby zapewnić dziecku odpowiednie i bezpieczne buty. Na polskim rynku dostępne są także buty innych marek, takich jak np. ABC Kids Poland, których cena w stosunku do bardzo wysokiej jakości jest niska i bardzo korzystna. Sandały sportowe, buty na rzep czy nawet botki dziecięce. Rodzice, chcąc dla swoich nastolatków i maluchów buty modne i wygodne, często sięgają po buty tej właśnie marki. 

Chcesz poznać więcej szczegółów i wprowadzić komfortowe buciki sportowe do swojej oferty? Skontaktuj się ze specjalistami tutaj.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I otrzymaj 10% zniżki.