fbpx
chłopiec trzymający w rękach i na głowie buty chłopięce

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE MARKI ABCKIDS

Innowacje projektowe, badania i rozwój nowych technologii oraz materiałów są dla nas podstawą tworzenia i rozwijania marki ABCKIDS. Skupiamy się przede wszystkim na jakości wykonywanych przez nas produktów. Dzięki nowoczesnym maszynom możemy tworzyć obuwie nowoczesnej technologii, dopasowane do dynamiki dziecięcej stopy. Nasze buty i technologie zostały docenione i nominowane w plebiscycie INFLUENCER’S TOP.

Buty z technologią Ai+DONUTCUSION
Buty z technologią Ai+DONUTCUSION

Ai+DONUTCUSION – System efektywnego tłumienia wstrząsów. Charakterystyczny dla ABCKIDS kształt kanałów powietrznych zainspirowany został kształtem ulubionej, amerykańskiej przekąski – donut – pączek. Kanałowa poduszka powietrzna pozwala efektywniej absorbować wstrząsy podczas chodzenia i biegu. DONUT może być wykonany także z malutkich, miękkich, żelowych kuleczek.

Buty z technologią Ai+MagicPAW
Buty z technologią Ai+MagicPAW

Ai+MagicPAW – MagicznyPAZUR – nowatorskie urzeźbienie bieżnika zwiększa antypoślizgowość spodu. Zmultiplikowane kształty, przypominające pazurki, chwytają podłoże dając stabilizację i bezpieczeństwo na zróżnicowanej nawierzchni i zmiennych warunkach pogodowych.

Buty z technologią Ai+NiceHUG i Ai+DONUTCUSHION

Buty z technologią Ai+NiceHUG
Buty z technologią Ai+NiceHUG

Ai+NiceHUG – innowacja dotycząca paska rzepowego, ułatwia dzieciom dopasowanie, zdejmowanie i zakładanie bucików. W naszym projekcie tradycyjny rzep został zastąpiony znacznie cieńszym, bardziej miękkim i elastycznym. Dodatkowym elementem jest podwójna taśma, umieszczona na końcu paska rzepowego,   ułatwiająca dzieciom uchwycenie paska, jego  rozpięcie i zapinanie.

Dwie podobne do siebie dziewczynki
uśmiechnięta dziewczynka w białej bluzce

Buty z technologią Ai+MagicPAW
Buty z technologią Ai+Superbend

Ai+MagicPAW – MagicznyPAZUR – nowatorskie urzeźbienie bieżnika zwiększa antypoślizgowość spodu. Zmultiplikowane kształty, przypominające pazurki, chwytają podłoże dając stabilizację i bezpieczeństwo na zróżnicowanej nawierzchni i zmiennych warunkach pogodowych.

Buty z technologią Ai+Flashape

Ai+Flashape – akumulator Flash z serii Flashape zapewnia długą żywotność baterii, dzięki czemu radość „migających” i „świecących” bucików może być wyjątkowo długa. Ponadto w trosce o środowisko, nie ma konieczności wymiany a co za tym idzie wyrzucania zużytych baterii.

Buty z technologią Ai+ThumbPRO

Ai+ThumbPRO – technologia ochrony palców stopy. Podczas  zabawy, biegania czy skakania dziecko narażone jest na urazy palców stopy, szczególnie dużych palców. Nasza technologia zabezpiecza i chroni dziecięce stopy przed urazami. Spód, którego nosek całkowicie okrywa obszar dużego palca oraz wzmocnienia cholewki otulające palce zapewniają doskonałą ochronę i beztroską zabawę.

Buty z technologiami Buty z technologią Ai+CUP Ai+NiceHUG oraz Ai+ThumbPRO

Buty z technologią Ai+CUP
Buty z technologią Ai+CUP

Ai+CUP – technologia „objęcia” części piętowej umożliwia stabilizację stopy dziecka i zabezpiecza ją przed przesuwaniem się na boki. Konstrukcja stabilnego „kubka” daje wsparcie i odpowiednie ułożenie stopy, chroniąc przed upadkiem i uderzeniem.

Buty z technologią Ai+XBEND

Ai+XBEND  – technologia konstrukcji spodu z charakterystycznym podziałem części śródstopia w kształcie litery X. System ten zaprojektowany został dla dzieci, które właśnie zaczynają chodzić i biegać aby efektywnie wspierać chód dziecka. Sprawdza się, również w modelach dla dzieci starszych, zwiększając elastyczność spodu.

Buty z technologią Ai+NimbusFOAM

Ai+NimbusFOAM – „chmurkowa” wygoda i lekkość dzięki wykorzystaniu do produkcji spodów, pianki EVA o wyjątkowych właściwościach. Wysokoelastyczna podeszwa idealnie amortyzuje i tłumi wstrząsy, dzięki czemu chroni stawy przed nadmiernym obciążeniem. Niezastąpiona w butach do biegania, skakania i w innych aktywnościach dziecięcych. ABCKIDS – wykorzystując piankę EVA tworzy również wyjątkowe wkładki do obuwia, które dopasowują się do stopy, dzięki konstrukcji 3D dynamicznie amortyzują i chronią stopę przed otarciami.

Dziewczynka wyciągająca rękę do przodu
chłopiec w czapce z plecakiem
Buty z technologią Ai+SUPPORT

Ai+SUPPORT – dodatkowe wsparcie i stabilizacja stopy dzięki elementom rozmieszczonym w strategicznych miejscach na cholewce – wierzchu obuwia. Wzmocnienia pięty w postaci tylników z TPU , śródstopia w postaci elementów z TPU stanowiących część spodu czy dodatkowych taśm i termotransferów na cholewce, pozwalają na lepsze dopasowanie i stabilizację podczas aktywnego użytkowania. Znakomite połączenie funkcji i atrakcyjnego wyglądu.

Buty z technologią Ai+ SmartSOLE

Ai+ SmartSOLE – nowatorska, warstwowa konstrukcja spodu z miękką i lekką podeszwą środkową z pianki MD, skutecznie tłumi wstrząsy i zapewnia wygodę przez cały dzień. Elementy gumowe bieżnika umieszczone w obszarze palców i pięty zwiększają antypoślizgowość spodu przyczepność do podłoża. Wychodzące ze spodu i obejmujące cholewkę elementy z TPU stabilizują stopę dziecka podczas aktywnego użytkowania. Sprawdź inne technologie.

Buty z technologią Ai+FlyingUPPER

Ai+FlyingUPPER – technologia jednoczęściowej, bezszwowej cholewki to lekkość, elastyczność oraz idealne dopasowanie z jednoczesnym wsparciem stopy. Tekstylny wierzch posiada strefy o różnej gęstości splotu aby zapewnić optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz obuwia. Wyeliminowanie połączeń elementów w miejscach wrażliwych stopy, gwarantuje wyjątkowy komfort i wygodę podczas dziecięcych aktywności.

INTELIGENTNE PRODUKTY

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom technologicznym, ABCKIDS ma możliwość  umieszczania

w dziecięcych butach do  biegania, lekkich implantów-chipów GPS. Chipy GPS, niemal wolne od promieniowania,  wyposażone w wytrzymałą baterię, monitorują i zbierają dane sportowe. Rodzice skanując kod QR, poprzez aplikację w smartfonach, mają na bieżąco dostęp do danych.

ABCKIDS dysponuje dwoma kreatywnymi centrami przemysłowo-badawczymi (Creative Industrial Park), zlokalizowanymi w prowincjach Fujian i Zheijang o łącznej powierzchni 160 000 m2. Integrujemy wysokiej jakości zasoby oraz rozszerzamy sieć platformy przemysłowej. Innowacje technologiczne High-Tech powstają przy współpracy z instytutem badawczym i centrum technologicznym. ABCKIDS posiada 5 patentów na wynalazki, 131 na wzory  użytkowe oraz 182 na projekty.

Jakość naszych produktów i nasze technologie

Wyjątkowe modele obuwia, innowacyjne i komfortowe,  zgodne z wytycznymi polskich instytutów badawczych. Najlepsze materiały posiadające atesty i certyfikacje.  Elementy ze skóry naturalnej. Nowoczesna wyściółka z pianki 3D, pokryta skórą naturalną. Innowacyjne konstrukcje i materiały spodowe: lekkość, stabilność, elastyczność, amortyzacja, wygoda.

Rozwiązania konstrukcyjne ułatwiające dzieciom zakładanie i dopasowanie obuwia, elastyczne sznurowadła, zapięcia na paski rzepowe. Atrakcyjne opakowania, materiały reklamowe.

Posiadamy również sklep internetowy z obuwiem dziecięcym, sprawdź nasze buty! Chcesz podjąć z nami współpracę? Daj nam znać w formularzu TUTAJ.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I otrzymaj 10% zniżki.